Tüm Bloglar

İnternetten İş Arama Nasıl Yapılır, Nelere Dikkat Edilir?

İnternetten iş arama pek çoğumuzun tercih ettiği bir yöntemdir. Gelişen teknoloji ile birlikte yüzlerce şirket başvurularını öncelikle internet üzerinden almakta, yapılan ön eleme sonrasında yüz yüze görüşmeleri gerçekleştirmektedir. Teknoloji hayatımızı kolaylaştırsa da internetten iş bulmak sanıldığı kadar kolay değildir. Belli noktalara dikkat etmediğiniz sürece iş başvurunuz yapılacak ön elemede gözden kaçanlar arasında olacaktır.
 .

Home Office Çalışma İçin Yapılması Gerekenler Neler?

Home Office çalışma yöntemi son zamanlarda tüm dünyada yaygın bir şekilde uygulanmaya başlamıştır. Hatta pek çok büyük şirket home office sisteminin kalıcı olarak uygulanacağını açıklamıştır. Bu sistem akla ilk olarak “Ev konforunda çalışmak harika olmalı.” düşüncesini getirmektedir. Oysa durum tam olarak böyle değildir. Özellikle yeterince kurumsal olmayan şirketlerin uyguladıkları evden çalışma sisteminde belirsiz mesai saatleri ve geç saatlerdeki toplantılar çalışanların psikolojilerini oldukça olumsuz yönde etkilemiştir. .

Finansal Güvence Danışmanı Nedir?

Finansal güvence danışmanı, bağlı olduğu şirkete ait olan sigorta ürünlerine tam olarak hakim olduktan sonra bu ürünlerin tanıtımlarını ve satış işlemlerini yaparak şirketin müşteri portföyünü genişletmekle görevli kişilerdir.  Bu tür bir işte çalışmak isteyenlerin insan ilişkilerinin ve pazarlama yeteneğinin çok iyi olması gerekmektedir. Buna ek olarak yüksek motivasyona sahip olunmalıdır..

Dijital Pazarlama Stajyeri Nedir?

Dijital pazarlama stajyeri olan birçok genç, gün geçtikçe gelişim gösteren bu sektörde erkenden tecrübe kazanmaktadır. Henüz öğrenimine devam edenler ya da mezun olanlar arasından seçilenler dijital pazarlama stajı sayesinde hedeflerine ulaşmaya bir adım daha yaklaşmaktadır. Arama motoru optimizasyonu, içerik pazarlama ve web sitelerinin geliştirilerek daha faydalı hale getirilmesi konularında staj görenler, tüm bu konuları ve daha fazlasını uygulamalı olarak öğrenme fırsatı kazanmaktadır..

Kadıköy Belediyesi Kadrolu Devlet Memuru Alımlarına Başladı!

Yalova ili iş ilanları kapsamında Yalova Belediyesi için yeni kadrolara başvurular alınacak. Resmi kılavuzu yayımlanan kadrolu memur alımları başvuru şartları, başvuru süreci ve tüm bilgileri bu yazımızda hazırladık..

SYDV İŞKUR üzerinden kamu işçisi alım ilanı yayımladı!

Kastamonu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı kamu işçisi alımı yapacak. Geçici olarak alınacak işçiler Beden İşçisi kadrosunda 3 ay boyunca çalışacak..

BİM en az 3.500 TL maaşla personel alımına başladı!

Tüm Türkiye’de şubesi bulunan BİM Birleşik Marketler personel alımına başladı. İŞ arayan vatandaşların özellikle araştırdığı BİM Marketler İş ilanları İŞKUR üzerinden yayımlanıyor. Yayımlanan son ilanlara göre BİM en az 3.500 TL maaşla eleman alımı yapacağını duyurdu. Peki, BİM işçi alımı şartları neler? BİM personel alımı hangi kadrolar için yapılacak? Detaylar haberimizde...

İzmir İZELMAN personel alımına başladı.

İzmir Büyükşehir Belediyesi İZELMAN A.Ş. İŞKUR üzerinden personel alım ilanı yayımladı. Kurum Dışı Kamu İşçi Alım kategorisinde yayımlanan ilanda 8 personel alınacağı belirtildi..

TÜBİTAK ve BİLGEM 50 Personel Alacağını duyurdu.

TÜBİTAK BİLGEM, yürütülen projelerde C/C++/Java dilleri ile yazılım tasarım ve geliştirilmesinde görev almak üzere AR-GE personeli istihdam edecek. Alımı yapılacak 50 personel Gebze’de görev yapacak..

Sisteme giriş yapın.

Henüz Üye Değil misiniz ? Hemen Üye Ol!
Şifremi Unuttum?

Bir Çok Özellikten Faydalanın.!

Zaten bir üyeliğim var ? Giriş!